Tým profesionálů

To jsme My!

 

 

Náš tým je tu pro vás každý den od 7 do 18 hodin. Dětem jsou k dispozici po celý den dvě paní učitelky, vždy jedna česky a druhá čínsky mluvící. Všechny členky našeho týmu komunikují i v anglickém jazyce. 

 

Daniela Černá

výkonná ředitelka školy

Daniela je zodpovědná za chod celé školky, vede pedagogický sbor, má na starosti marketingové aktivity a zajišťuje veškeré provozní záležitosti školky. Spolu s učitelkami vytváří denní programy a připravuje akce pro děti. Mluví česky a anglicky.


 

 

Alexandra Jírová, DiS.

odborná ředitelka - učitelka

Alexandra je zodpovědná za vzdělávací plán naší mateřské školy. Ve spolupráci s ostatními připravuje pro děti jednotlivá témata a vzdělávací kroužky. Vystudovala Uměleckou Školu Textilních Řemesel a Sociální a pedagogickou školu, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Alexandra má několikaleté zkušenosti s péčí o děti, v rámci mateřských škol i jako chůva. Má ráda uměleckou činnost a pobyt na čerstvém vzduchu. Mluví česky, anglicky, francouzsky a německy.

Wenxia Zhang

učitelka

Wenxia připravuje osnovy a zodpovídá za výuku čínského jazyka. Více než šest let se věnovala dětem jako profesionální chůva, a to od malých miminek až po velké předškoláky. Zároveň má ze své praxe bohaté zkušenosti s výukou čínštiny u malých dětí. Wenxia kromě rodné čínštiny mluví anglicky, velice dobře rozumí a trochu i mluví česky.YiYing Ji

učitelka

Ying je jedna z nejmladších členek našeho týmu. Ying společně s Wenxií odpovídá za výuku čínského jazyka. Studuje Vysokou školu Jana Ámose Komenského se zaměřením na vzdělávací činnost. Ying má bohaté zkušenosti s výukou čínštiny dospělých i dětí. Kromě rodné čínštiny mluví ještě anglicky a trochu i česky.

Olga Jelínková

pomocná síla

Královstvím Olgy ve školce je kuchyně. Připravuje dětem svačinky, vydává obědy a pomáhá s převlékáním a ukládáním dětí.