Tým profesionálů

To jsme My!

 

 

Náš tým je tu pro vás každý den od 8 do 17:30 hodin. Dětem jsou k dispozici po celý den minimálně dvě paní učitelky, vždy jedna česky a druhá čínsky mluvící. Po většinu dne se však o děti starají obvykle jedna česká a dvě čínské paní učitelky. Všechny členky našeho týmu komunikují i v anglickém jazyce. 

 

Ing. et Mgr. Daniela Černá

výkonná ředitelka školy

Daniela je zodpovědná za chod celé školky, vede pedagogický sbor, má na starosti marketingové aktivity a zajišťuje veškeré provozní záležitosti školky. Spolu s učitelkami vytváří denní programy a připravuje akce pro děti. Daniela studuje pedagogickou školu se zaměřením na předškolní pedagogiku. Mluví česky a anglicky.

Alexandra Jírová, DiS.

odborná ředitelka - učitelka

Alexandra je zodpovědná za vzdělávací plán naší mateřské školy. Ve spolupráci s ostatními připravuje pro děti jednotlivá témata a vzdělávací kroužky. Vystudovala Uměleckou Školu Textilních Řemesel a Sociální a pedagogickou školu, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Alexandra má několikaleté zkušenosti s péčí o děti, v rámci mateřských škol i jako chůva. Má ráda uměleckou činnost a pobyt na čerstvém vzduchu. Mluví česky, anglicky, francouzsky a německy. Alexandra se také učí čínsky.

Lucie Prušáková, DiS.

učitelka/ zástupce ředitelky

Lucie je zodpovědná za spoluvytváření a realizaci vzdělávacího plánu naší mateřské školy. Ve spolupráci s ostatními připravuje pro děti jednotlivá témata a vzdělávací kroužky. Vystudovala pedagogickou školu, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Lucie má bohaté zkušenosti se vzděláváním předškolních dětí. Působila v rámci mateřských škol i jako chůva. Má ráda výtvarné umění, hudbu a sport. V dětech se mimo jiné snaží vytvořit kladný vztah k přírodě, kterou sama miluje. Mluví česky a anglicky.

Wenxia Zhang (Wendy)

lektorka

Wenxia připravuje osnovy a zodpovídá za výuku čínského jazyka. Více než šest let se věnovala dětem jako profesionální chůva, a to od malých miminek až po velké předškoláky. Zároveň má ze své praxe bohaté zkušenosti s výukou čínštiny u malých dětí. Wenxia kromě rodné čínštiny mluví anglicky, velice dobře rozumí a trochu i mluví česky.

JiaYi Lin (Ariel)

lektorka

JiaYi spolupracuje při přípravě vzdělávacích aktivit a zodpovídá za výuku čínského jazyka. Její doménou je výuka správné výslovnosti. Je držitelem "Certificate of Proficiency in Putonghua". JiaYi vystudovala Universitu se specializací na výuku cizího jazyka u dětí i dospělých. S výukou dětí má bohaté zkušenosti. Kromě výuky čínštiny a angličtiny se dříve věnovala také dabování čínských knih pro děti do angličtiny.  Kromě rodné čínštiny (kantonská i mandarínská) mluví anglicky na úrovni rodilého mluvčího.

Na Wang (Joanna)

lektorka

Joanna odpovídá společně s Wendy a Ariel za výuku čínského jazyka. Vystudovala univerzitu v Číně se zaměřením na "použití cizího jazyka", má tedy dobrý cit na výuku čínštiny jako cizího jazyka. Mimo to je velmi pozitivní osobností a miluje děti.  Joanna je rodilá Číňanka s velmi dobrou znalostí angličtiny.