Tým profesionálů

To jsme My!

 

 

Náš tým je tu pro vás každý den od 8 do 17:30 hodin. Dětem jsou k dispozici po celý den minimálně dvě paní učitelky, vždy jedna česky a druhá čínsky mluvící. U nás se domluvíte i v anglickém jazyce. 

 

Ing., Mgr. Daniela Černá

ředitelka školy

Daniela je zodpovědná za chod celé školky, vede pedagogický sbor, má na starosti marketingové aktivity a zajišťuje veškeré provozní záležitosti školky. Je zodpovědná za vzdělávací plán naší mateřské školy a spolu s učitelkami vytváří denní programy a připravuje akce pro děti. Daniela je profesionálem v oblasti předškolní pedagogiky s vášní pro kvalitní a prožitkové vzdělávání dětí. Mluví česky a anglicky.

 

 

 

 

Bc. Tereza Němčíková

vedoucí učitelka/ zástupce ředitelky

Tereza je zodpovědná za spoluvytváření a realizaci vzdělávacího plánu naší mateřské školy. Ve spolupráci s ostatními připravuje pro děti jednotlivá témata a vzdělávací aktivity. Tereza vystudovala zdravotnickou školu a obor Učitelství pro mateřské školy na Univerzitě v Ostravě. Má několikaletou praxi jako vedoucí paní učitelka a práce s předškolními dětmi je její celoživotní vášní. Zajímá se také o alternativní styly výuky, konkrétně Montessori pedagogiku. Úspěšně absolvovala certifikovaný zahraniční Montessori kurz. Kromě češtiny, mluví plynně anglicky.

Wenxia Zhang (Wendy)

lektorka

Wenxia připravuje osnovy a zodpovídá za výuku čínského jazyka. Více než šest let se věnovala dětem jako profesionální chůva, a to od malých miminek až po velké předškoláky. V rámci naší školy působí od samého začátku. Ze své praxe má bohaté zkušenosti s výukou čínštiny u malých dětí. Wenxia je rodilá Číňanka. Velice dobře rozumí a trochu i mluví česky.

Wenhua Zhang (Maggie)

lektorka

Maggie odpovídá společně s ostatními lektorkami za výuku čínského jazyka. Maggie má několikaleté zkušenosti s výukou cizího jazyka. Učila především děti a ve vzdělávání dětí našla velkou zálibu. Maggie své vzdělání dále zaměřila na oblast mezinárodního obchodu a mezinárodních vztahů. Nyní se specializuje na výuku čínštiny jako cizího jazyka. Maggie je v ChinCen také hlavní lektorkou kurzů pro děti. Maggie miluje práci s dětmi, je kreativní a zajímá se o umění. Maggie kromě rodné čínštiny mluví plynně anglicky.