Co u nás najdete:

Česko - čínské jazykové prostředí

Na děti u nás čeká česko – čínské jazykové prostředí, podobně jako tomu je například v bilingvních rodinách. Na děti mluvíme současně oběma jazyky. Vytváříme pro ně prostředí a běžné činnosti, při kterých jazyky přirozeně poslouchají a používají. Pro výuku čínštiny jsou zahrnuty několikrát do týdne také speciální výukové bloky, které znalost čínštiny u dětí dále rozvíjejí. 

Angličtina

Jsme si vědomi, že angličtina je v současné době jakýmsi esperantem, proto i tento jazyk zahrnujeme do školních aktivit. Dvakrát týdně probíhá výuka základů angličtiny, zaměřená především na umění pojmenovávat věci, barvy, zvířata a činnosti okolo nás a základní komunikaci.

Individuální rozvoj

S dětmi se naučíme poznávat svět kolem nás, jak se v něm orientovat a chovat. Poznáme odlišné kultury a díky tomu dáme dětem základ v mezinárodním prostředí. Víme ale, že jazykové znalosti nejsou vše, proto dětem chceme poskytnout i individuální rozvoj v oblastech, které je zajímají.

Variabilní docházka

Děti mohou naši školku navštěvovat nejen celý týden, ale například i jen vybrané dny, a to na celý den nebo pouze dopoledne či odpoledne. Docházku je možné také individuálně během roku měnit, například začít s kratší návštěvností, která se může podle zájmu dítěte i rodičů navyšovat.

Přijímáme děti již od 2 let věku

S výukou cizího jazyka je nejlepší začít co nejdříve, aby si ho dítě osvojilo jako svůj mateřský jazyk. Naši školku tak mohou navštěvovat děti již od 2let.

Zdravá a vyvážená strava

Strava pro děti je připravována z kvalitních potravin, kdy je kladen důraz na zachování výživových hodnot. V případě, že Vaše dítě je alergické na lepek, mléčné produkty nebo vejce, je možné se domluvit na upravené stravě.

Zájmové kroužky a zábava

A kromě všeho učení nás čeká i spousta her, ranní zdravotní cvičení, pravidelné výlety, oslavy narozenin a tématické besídky. V rámci odpoledních aktivit se vystřídají například další lekce čínštiny, lekce angličtiny, sportovní aktivity, výtvarný kroužek a odpolední čtení.

 

Stačí jen vyplnit přihlášku a o vaše dítě je maximálně postaránoPřihlásit dítě