Co u nás najdete:

Česko - čínské jazykové prostředí

Na děti u nás čeká česko – čínské jazykové prostředí, podobně jako tomu je například v bilingvních rodinách. Na děti mluvíme současně oběma jazyky. Vytváříme pro ně prostředí a běžné činnosti, při kterých jazyky přirozeně poslouchají a používají. Pro výuku čínštiny jsou zahrnuty několikrát do týdne také speciální výukové bloky, které znalost čínštiny u dětí dále rozvíjejí. 

Angličtina

Jsme si vědomi, že angličtina je v současné době jakýmsi esperantem, proto i tento jazyk zahrnujeme do školních aktivit. Dvakrát týdně probíhá výuka základů angličtiny, zaměřená především na umění pojmenovávat věci, barvy, zvířata a činnosti okolo nás a základní komunikaci.

Individuální rozvoj

S dětmi se naučíme poznávat svět kolem nás, jak se v něm orientovat a chovat. Poznáme odlišné kultury a díky tomu dáme dětem základ v mezinárodním prostředí. Víme ale, že jazykové znalosti nejsou vše, proto dětem chceme poskytnout i individuální rozvoj v oblastech, které je zajímají. V dětech podporujeme rozvoj zdravého sebevědomí, vedeme je k samostatnosti. Vzdělávací aktivity zaměřujeme také na rozvoj logického myšlení a kreativity. Našim cílem je dát dětem velmi kvalitní vzdělání, které jim otevře do budoucna mnoho možností a směrů, kterými se mohou vydat.

Variabilní docházka

Děti mohou naši školku navštěvovat nejen celý týden, ale například i jen vybrané dny, a to na celý den nebo pouze dopoledne či odpoledne. 

Přijímáme děti již od 2,5 let věku

S výukou cizího jazyka je nejlepší začít co nejdříve, aby si ho dítě osvojilo jako svůj mateřský jazyk. Naši školku tak mohou navštěvovat děti již od 2,5 let.

Akreditace MŠMT

Od 1. září 2017 je naše školka registrována ve školském rejstříku vedeného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Výuka a prostředí naší mateřské školy splňuje veškerá kritéria pro předškolní vzdělávání.

Povinná předškolní příprava

S dětmi, které mají povinnou předškolní docházku, pravidelně každý den procvičujeme schopnosti a dovednosti, které musí znát při nástupu do základní školy. Zároveň jim však poskytujeme podmínky a podporu v tom, vědět toho mnohem více.

Zdravá a vyvážená strava

Strava pro děti je připravována z kvalitních potravin, kdy je kladen důraz na zachování výživových hodnot. V případě, že Vaše dítě je alergické na lepek, mléčné produkty nebo vejce, je možné se domluvit na upravené stravě.

Zájmové kroužky a zábava

A kromě všeho učení nás čeká i spousta her, ranní zdravotní cvičení, pravidelné výlety, oslavy narozenin a tématické besídky. V rámci odpoledních aktivit se vystřídají například další lekce čínštiny, lekce angličtiny, sportovní aktivity, výtvarný kroužek a odpolední čtení.

Přidejte se k nám přes léto! Program si můžete prohlédnout zde.               

Chcete vidět více? Přijďte se podívat osobně, prohlídněte si galerii  nebo se k nám podívejte virtuálně zde .        

 

Stačí jen vyplnit přihlášku a o vaše dítě je maximálně postaráno Přihlásit dítě