AKTUALITY A NOVINKY

Co je u nás nového?

Školka na zkoušku

28.12.2019

Vybrat školku, do jejíž péče svěříte své poklady, není vždy jednoduché. My vám proto dáme možnost...

zobrazit

Kurzy čínštiny pro děti

18.12.2019

Od února připravujeme otevřít kurzy čínštiny pro děti ve věku 4-7 let. Kurz je určen pro úplné nebo falešné začátečníky a povede ho zkušená lektorka. Kurz bude probíhat 2x týdně v odpoledních hodinách. S výukou čínštiny u dětí máme bohaté zkušenosti, protože děti učíme čínsky již několik let v rámci naší mateřské školy, a to s výbornými výsledky. Neváhejte proto dát šanci svému dítěti naučit se tento světový jazyk dokud je to pro něj přirozené! Více informací prosím nalezněte ZDE.

zobrazit

Děti v pohybu

02.10.2019

Se školkou jsme se zapojili do sokolského projektu, který podporuje všestrannou obratnost dětí. Dětem vedeme deníček, kde zaznamenáváme, co všechno už dokážou!

zobrazit

Uspořádejte u nás dětskou oslavu!

10.05.2017

Nově nabízíme možnost uspořádání dětských oslav. Pokud hledáte prostor, kde by děti mohli s kamarády oslavit narozeniny nebo svátek, neváhejte nás kontaktovat. Zajistíme vám oslavu kompletně s tématickou výzdobu, dortem, včetně her i občerstvení nebo vám jen zapůjčíme prostor pro vaše využití. Naše prostory jsou bezpečné včetně vybavení a her vhodné pro děti. Při hezkém počasí je možnosti využití i zahrady.

zobrazit

Stali jsme se partnery PGA

29.03.2017

Stali jsme se partnery PGA. Profesionální golfová asociace hráčů a učitelů golfu v České republice, z.s., je golfovou organizací sdružující hráče, kteří se účastní profesionálních golfových turnajů a nebo se na takovou činnost připravují. Dále sdružuje učitele golfu, kteří působí jako učitelé golfu v českých nebo zahraničních klubech a nebo se na takovou činnost připravují.

zobrazit

Nápady na tvoření s dětmi - jaro 2017

23.03.2017

S dětmi vytváříme prakticky každý den něco nového. Na výsledky naší výtvarné práce se můžete podívat v naší fotogalerii zde. Nejsou to věci složité na výrobu, většinou jde spíše o nápad. Nechte se inspirovat pro vaše volné chvíle třeba o víkendu. Pokud by vás zajímal konkrétní postup, neváhejte nám napsat info@chincen.cz

zobrazit