AKTUALITY A NOVINKY

Co je u nás nového?

Letní program 2022

26.05.2022

Naše školka je pro vás otevřena i přes léto!

Hledáte pro své děti program na celé prázdniny nebo třeba jen na týden? U nás si můžete vybrat.

Na období letních prázdnin jsme pro děti připravili spoustu zábavy. S dětmi letos podnikneme cestu do Vesmíru, dobyjeme pevnost Boyard, vydáme se na cestu kolem světa a poznáme taje Velké Číny. Děti si vyzkouší své síly v zajímavých sportovních aktivitách, nebo se z nich stanou velcí umělci. V neposlední řadě se ponoříme do světa pohádek. Nebudou chybět ani zajímavé akce a výlety. Prostě léto plné nezpomenutelných zážitků a zábavy! A co víc, samozřejmě to vše v přirozeném bilingvním česko-čínském prostředí!

Prohlédněte si náš program ZDE.

Budeme se těšit třeba právě na vás!

zobrazit

Zápis do naší školky

07.05.2020

Zápis do naší školky je možný kdykoliv v průběhu roku. Pokud Vás naše školka zaujala, stačí vyplnit nezávaznou PŘIHLÁŠKU. Následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na termínu osobní schůzky. Společně si prohlédneme mateřskou školu, a rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

zobrazit

Čtení s dětmi

20.02.2020

Zavedli jsme u nás ve školce tzv. Čtenářský deník. V rámci tohoto projektu se snažíme zavést...

zobrazit

Školka na zkoušku

28.12.2019

Vybrat školku, do jejíž péče svěříte své poklady, není vždy jednoduché. My vám proto dáme možnost...

zobrazit

Děti v pohybu

02.10.2019

Se školkou jsme se zapojili do sokolského projektu, který podporuje všestrannou obratnost dětí. Dětem vedeme deníček, kde zaznamenáváme, co všechno už dokážou!

zobrazit

Uspořádejte u nás dětskou oslavu!

10.05.2017

Nově nabízíme možnost uspořádání dětských oslav. Pokud hledáte prostor, kde by děti mohli s kamarády oslavit narozeniny nebo svátek, neváhejte nás kontaktovat. Zajistíme vám oslavu kompletně s tématickou výzdobu, dortem, včetně her i občerstvení nebo vám jen zapůjčíme prostor pro vaše využití. Naše prostory jsou bezpečné včetně vybavení a her vhodné pro děti. Při hezkém počasí je možnosti využití i zahrady.

zobrazit