AKTUALITY A NOVINKY

Co je u nás nového?

Děti v pohybu

02.10.2019

Se školkou jsme se zapojili do sokolského projektu, který podporuje všestrannou obratnost dětí. Dětem vedeme deníček, kde zaznamenáváme, co všechno už dokážou!

zobrazit

Letní program je tu!

18.06.2019

Naše školka je pro vás otevřena i přes léto!

Hledáte pro své děti program na celé prázdniny nebo třeba jen na týden? U nás si můžete vybrat.

Na období letních prázdnin jsme pro děti připravili spoustu zábavy. S dětmi pomyslně procestujeme celý svět, podnikneme cestu do pravěku nebo do vesmíru, zahrajeme si na olympijské sportovce nebo piráty, ponoříme se do světa pohádek a fantazie a seznámíme děti se zákony jungle. Nebudou chybět ani výlety do přírody a za nevšedními zvířaty. Prostě léto plné nezpomenutelných zážitků a zábavy! A co víc, samozřejmě to vše v přirozeném bilingvním česko-čínském prostředí!

Prohlédněte si náš program zde.

Budeme se těšit třeba právě na vás!

zobrazit

Den otevřených dveří únor 2019

08.01.2019

V únoru pro Vás připravujeme Den otevřených dveří.  Přijďte nás navštívit ve středu 6.2.2019 v čase 9:30 - 12:30 a 15:00 - 17:00. Představíme vám naši školku a ukážeme, na co se u nás vaše děti mohou těšit. Pokud by vám termín nevyhovoval, neváhejte nás kontaktovat, lze se domluvit i na individuální návštěvě.

zobrazit

Program na léto 2018

18.07.2018

Naše školka je pro vás otevřená i přes léto.

Na období letních prázdnin jsme pro děti připravili spoustu zábavy především ve formě naučných výletů a sportovních aktivit. Každý týden je zaměřen na některé z témat dle našeho vzdělávacího programu (např. zvířata a květiny, povolání, sporty, vesmír apod.). V rámci letního programu si ale budeme ukazovat věci ještě více v praxi (např. návštěva modního návrháře, projížďka na koních, ukázka čínských bojových umění, sportovní soutěže, návštěva hvězdárny, prohlídka pražských památek apod.). Více informací ZDE.

Má vaše školka přes léto zavřeno? Během letních prázdnin mohou naši školku navštěvovat i děti, které do školky normálně nechodí.

Máte nějaké další otázky? Neváhejte se na nás obrátit.

zobrazit

Den otevřených dveří březen

06.03.2018

Přijďte se k nám podívat na Den otevřených dveří, kde Vám ukážeme naši školku a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Budeme se na Vás těšit 22. března 2018 v čase 10-12hod a 15-17hod.

zobrazit