Přihláška a ceník

Stačí jen vyplnit přihlášku

Pokud Vás naše školka zaujala, stačí vyplnit nezávaznou přihlášku. Následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na termínu osobní schůzky. Společně si prohlédneme mateřskou školu, a rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

Zápis dětí do mateřské školy ChinCen je možný kdykoliv během roku a je závislý na volných kapacitách. Budeme-li plně obsazeni, zařadíme Vás do pořadníku, o čemž Vás budeme informovat.

Ceník stravného a školkovného naleznete zde.

 

Informace o dítěti

Informace o zákonném zástupci

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Tímto uděluji svůj výslovný souhlas společnosti CHINCEN – mateřská škola, s.r.o., se sídlem U Šumavěnky 1308/19,  143 00 Praha 12, IČ: 050 11 540, zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 257014¨ (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů (dále jen „ZOU“) zpracovávala osobní údaje, jako: jméno a příjmení, název, e-mail, telefonní číslo, adresa, které je nutné zpracovat za účelem evidence žáků, návštěv a prezentací. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět. Současně máte právo požadovat informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup k těmto osobním údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat výmaz těchto osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.