Letní program

Naše školka je pro vás otevřená i přes léto!

(For English version click here)
Má vaše školka přes léto zavřeno? Chcete si naši školku přes léto vyzkoušet? Během letních prázdnin mohou naši školku navštěvovat i děti, které do školky normálně nechodí - jako příměstský tábor.

Celé léto nebo jen třeba na týden? U nás si můžete vybrat!

Nabízíme celodenní program (8:00 - 17:30) po celé prázdniny.

Program je koncipován pro děti od 2,5 roku do 6 let.

* cena zahrnuje celotýdenní program v bilingvním prostředí (v češtině i čínštině), celodenní stravu ve formě přesnídávka, oběd, svačina a celodenní pitný režim.

Přidejte se k nám ještě dnes! Vyplňte přihlášku s poznámkou "letní program" a "vybraný termín".

Máte nějaké otázky? Neváhejte se na nás obrátit.

 

Program léto:

Cesta kolem světa (7.7- 17.7.2020)

 

Cesta kolem světa za dva týdny? U nás je to možné :) Vydáme se s dětmi pomyslným vlakem do všech koutů světa – na karneval, na safari, do džungle nebo třeba za medvědy. Dětem zábavnou formou představíme rozmanitost světa. „Vyrazíte s námi?“

Cena: 4 650 Kč*/týden

  

Vesmír a hvězdná obloha (20. 7. - 31.7. 2020)

 

Vesmír a hvězdy fascinují všechny generace odjakživa. Nesou s sebou něco tajemného, a to děti vždycky baví. Tento týden dětem přiblížíme vesmír i hvězdnou oblohu. Nebude chybět výroba sluneční soustavy nebo návštěva planetária. Děti se seznámí s významnými souhvězdími i znameními tradičního a čínského zvěrokruhu.

Cena: 4 650 Kč*/týden

 

Sport (3.8. – 7.8. 2020)

 

Tento týden budeme maximálně v pohybu. Děti milují pohyb, alespoň většina, a my je v tomto chceme podporovat. V tomto týdnu si představíme a vyzkoušíme tradiční i méně tradiční sporty. Děti si vyzkouší některé disciplíny z letních olympijských her a vyzkouší si některá tradiční čínská cvičení a bojová umění. Tento týden bude také o sportovních soutěžích a o důležitosti pohybu pro naše zdraví.

Cena: 4 500 Kč*/týden

 

Z pohádky do pohádky (10.8. – 21.8. 2020)

 

Pohádky jsou neodmyslitelně spjaty s dětským světem. Děti je milují a jsou jakýmsi návodem pro děti, jak rozlišit dobro a zlo a jak si s nimi poradit. Zároveň rozvíjí jejich představivost a slovní zásobu. Je tedy třeba svět pohádek dětem zachovat. Dětem netradiční formou představíme různé pohádky. Kdo miluje pohádky a divadlo, nemůže si tyto dva týdny nechat ujít. Dále bude celý týden pro děti připravena spousta her a soutěží, uskutečníme cestu pohádkovým lesem a rej pohádkových postav.

Cena: 4 600 Kč*/týden

Tvořivý týden (24.8. – 28.8. 2020)

 

 

Objevme v dětech jejich přirozenou tvořivost! Děti si tento týden při tvorbě vyzkouší různé materiály i techniky. Bude se malovat, vyrábět, skládat, lepit. Na závěr si uspořádáme parádní výstavu!
Cena: 4 800 Kč*/týden