Letní program

Naše školka je pro vás otevřená i přes léto.

Na období letních prázdnin jsme pro děti připravili spoustu zábavy především ve formě naučných výletů a sportovních aktivit. Každý týden je zaměřen na některé z témat dle našeho vzdělávacího programu (např. zvířata a květiny, povolání, sporty, vesmír apod.). V rámci letního programu si ale budeme ukazovat věci ještě více v praxi (např. návštěva modního návrháře, projížďka na koních, ukázka čínských bojových umění, sportovní soutěže, návštěva hvězdárny, prohlídka pražských památek apod.).

Má vaše školka přes léto zavřeno? Během letních prázdnin mohou naši školku navštěvovat i děti, které do školky normálně nechodí, a také děti, které již nejsou školkového věku (program je vhodný pro děti cca 3 - 8 let).

Máte nějaké další otázky? Neváhejte se na nás obrátit.

Program léto:

16.- 20.7.2018

Fauna a Flora

Zvířata, květiny a přírodu děti milují. A my také. S námi si ji užijí opravdu naplno a ještě se při tom něco naučí. V tomto týdnu budeme s dětmi hlavně venku. S dětmi navštívíme lesy, parky a zahrady, ve kterých si děti budou sbírat maliny a ostružiny, poznají a přivoní si k nejrůznějším květinám, formou hry poznají krásy lesa i jak se v něm chovat. Ze zvířat si ukážeme typické obyvatele lesa, ale třeba také zajímavé druhy hadů, ještěrů, aligátorů a želv z různých biotopů, od pouští po tropické pralesy.

Cena 3 700 Kč*

23.-27.7.2018

Vesmír a hvězdá obloha

Vesmír a hvězdy fascinují všechny generace odjakživa. Nesou sebou něco tajemného, a to děti vždycky baví. Tento týden dětem přiblížíme vesmír i hvězdnou oblohu. Nebude chybět návštěva hvězdárny, ani výroba sluneční soustavy. Děti si vytvoří pomůcku k promítání hvězdné oblohy do svého pokojíčku, seznámí se s významnými souhvězdími i znameními tradičního a čínského zvěrokruhu. Téma na tento týden jsme nezvolili náhodně. Na přelomu 27. a 28.7. můžeme být svědky úplného zatmění měsíce. S dětmi si o tomto úkazu popovídáme a názorně si ukážeme, co se na té obloze s Měsícem během jednotlivých fází děje.

Cena 3 700 Kč*

30.7. – 3.8.2018

Sport

Tento týden budeme maximálně v pohybu. Děti milují pohyb, alespoň většina, a my je v tomto chceme podporovat. V tomto týdnu si představíme a vyzkoušíme tradiční i méně tradiční sporty. Děti si vyzkouší některé disciplíny z letních olympijských her, projedou se na koni nebo si vyzkouší některá tradiční čínská cvičení a bojová umění. Tento týden bude také o sportovních soutěžích a o důležitosti pohybu pro naše zdraví :)

Cena 3 950 Kč*

6. 8. – 10.8.2018

Povolání

Už ve školce si často děti utvářejí první představu o tom, co by chtěly v životě dělat za povolání. Ne vždy už to je popelář, veterinář nebo policista. U nás si děti zahrají na opravdové kuchaře, řidiče, ale také na módní návrháře, alchymisty nebo třeba detektivy. Vařit a vytvářet originální modely se budou děti učit od skutečných profesionálů!

Cena 3 950 Kč*

13. 8. – 17.8. 2018

Praha

Praha, jedno z nejkrásnějších měst na světě. Je plná historie a nechybí ani trocha tajemna. S dětmi si v rámci tohoto týdne prohlédneme některé pražské památky z vodní hladiny, některé osobně navštívíme a objevíme společně i místa méně známá. Děti se zábavnou formou dozví něco o významných i méně známých památkách Prahy, mimo jiné formou hry typu treasure hunt. Společně  s dětmi také vstoupíme do světa pražských pověstí a setkáme se tváří v tvář s duchy a přízraky staré Prahy.

Cena 3 950 Kč*

20.8 – 31.8.2018

Cesta kolem světa

Cesta kolem světa za dva týdny? U nás je to možné :) Vydáme se s dětmi pomyslným vlakem do všech koutů světa. Poznáme, čím se vyznačují jednotlivé světadíly. Poznáme jejich obyvatele (lidé, zvířata, rostliny), významná místa, ale třeba i tradice a typické symboly. Dětem zábavnou formou představíme rozmanitost světa. Speciálně se zastavíme samozřejmě v Číně a České republice :) A aby děti na tuto cestu nezapomněly, máme pro ně připraveny cestovní pasy, kde si budou navštívená významná místa zaznamenávat. Nebude chybět spousta tematických her, ani pobyt na čerstvém vzduchu.

Cena 3 750 Kč* / týden

* Součástí ceny je bilingvní program (po celý den čínská i česká paní učitelka), veškeré vstupy, strava a pitný režim během celého dne. Program každý den je v čase 9:00 - 17:00.