Letní program 2024

Naše školka je pro vás otevřená i přes léto!

Má vaše školka přes léto zavřeno? Chcete si naši školku přes léto vyzkoušet? Během letních prázdnin mohou naši školku navštěvovat i děti, které do školky normálně nechodí - jako příměstský tábor.

Celé léto nebo jen třeba na týden? U nás si můžete vybrat!

Nabízíme celodenní program (8:00 - 17:30) prakticky po celé prázdniny.

Program je koncipován pro děti od 4 do 7 let.

* cena zahrnuje celotýdenní program v bilingvním prostředí (v češtině i čínštině), celodenní stravu ve formě přesnídávka, oběd, svačina a celodenní pitný režim, materiály a vstupy.

Přidejte se k nám ještě dnes! Vyplňte přihlášku s poznámkou "letní program" a "vybraný termín".

 

Máte nějaké otázky? Neváhejte se na nás obrátit.

Program léto:

Neobyčejná cesta do různých koutů světa za 7 týdnů? U nás je to možné. Vydáme se s dětmi pomyslným vlakem za skvělým dobrodružstvím – do džungle, do kolébky Olympijských her, za piráty, do pohádkového světa, k velkému bariérovému útesu, za faraony i do tajemné Číny. Vyrazíte s námi?

DŽUNGLE (15.7. – 19.7.2024)

 

Tento týden se vypravíme za zvířátky do džungle, kde nás čeká spousta dobrodružství. Vyzkoušíme si, jak šplhat po liáně, plížit se tiše jako šelmy a jiné dovednosti důležité pro přežití. Také se vydáme za pokladem do hluboké džungle, kde nás čeká spousta nástrah a překvapení. Osvěžíme se vlastnoručně nasbíraným a vyrobeným koktejlem z tropického ovoce. Kdo má odvahu s námi vstoupit do nehostinných zákoutí džungle?

Cena: 4 800 Kč*/týden

 

SPORTOVNÍ OLYMPIÁDA (22.7. – 26.7.2024)

 

Tento týden se s dětmi vydáme do kolébky olympijských her! Kdo miluje pohyb, nemůže chybět. Týden bude plný sportovních soutěží, kdy na každého malého atleta čeká zasloužená odměna.

Cena: 4 800 Kč*/týden

 

PIRÁTI Z KARIBIKU  (29.7. – 2.8.2024)

 

Tajný vzkaz v láhvi! Bude v něm mapa k pokladu, který ukořistili piráti? Děti budou luštit pirátské labyrinty a hádanky a nemine je ani pirátská bitva. Kdo se pirátů nebojí a chce získat kus pokladu pro sebe je na naší lodi vítán. Budeš to tentokrát ty? 

Cena: 4 800 Kč*/týden

 

POHÁDKY Z CELÉHO SVĚTA (5.8. - 9.8.2024) 

 
Pohádky jsou neodmyslitelně spjaty s dětským světem. Děti je milují a jsou jakýmsi návodem pro děti, jak rozlišit dobro a zlo a jak si s nimi poradit. Zároveň rozvíjí jejich představivost a slovní zásobu. Je tedy třeba svět pohádek dětem zachovat. Tento týden poznáme pohádky z různých koutů světa. Bude to týden plný divadla a nebude chybět ani cesta pohádkovým lesem.

Cena: 4 800 Kč*/týden

 

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE   (12.8- 16.8.2024)

 

Austrálie je známá svým bohatým podmořským světem. Tento týden s dětmi prozkoumáme taje a krásy Velkého bariérového útesu. Podíváme se ale i do australského vnitrozemí, kde se seznámíme se všemi jeho obyvateli. Děti si užijí spoustu zábavy s klokany i tasmánským čertem!

Cena: 4 800 Kč*/týden

 

EGYPT - Země faraonů  (19.8- 23.8.2024)

 

Ztratil se sarkofág s nejznámějším faraonem Tutanchamonem! Tento týden děti prožijí senzační dobrodružství při rozplétání tohoto zločinu! Budeme si trochu lámat hlavičky a zároveň nakoukneme do historie tohoto kusu světa.

Cena: 4 800 Kč*/týden

 

TAJUPLNÁ ČÍNA  (26.8- 30.8.2024)

 

Vydejte se s námi na cestu po velké Číně a objevme společně její kouzlo. Poznejme alespoň střípky této fascinující země s bohatou a dlouhou historií. Nebude chybět malba tuší, výroba draka ani tradiční tanec. Děti si budou moci vyzkoušet také čínská cvičení a bojová umění a ochutnat tradiční čínská jídla.

Cena: 4 800 Kč*/týden