Letní program

Naše školka je pro vás otevřená i přes léto!

Má vaše školka přes léto zavřeno? Chcete si naši školku přes léto vyzkoušet? Během letních prázdnin mohou naši školku navštěvovat i děti, které do školky normálně nechodí - jako příměstský tábor.

Celé léto nebo jen třeba na týden? U nás si můžete vybrat!

Nabízíme celodenní program (8:00 - 17:30) prakticky po celé prázdniny.

Program je koncipován pro děti od 3 do 6 let.

* cena zahrnuje celotýdenní program v bilingvním prostředí (v češtině i čínštině), celodenní stravu ve formě přesnídávka, oběd, svačina a celodenní pitný režim, materiály a vstupy.

Přidejte se k nám ještě dnes! Vyplňte přihlášku s poznámkou "letní program" a "vybraný termín".

Máte nějaké otázky? Neváhejte se na nás obrátit.

 

Program léto:

POJĎME SI HRÁT NA INDIÁNY  (12.7. - 16. 7. 2021)

 


V naší školce se rozhodl usadit kmen Indiánů! Oblečeme si typické indiánské oblečení a zažijeme jejich dobrodružný život po celý týden!
Malí Indiáni se seznámí s rozdílnou kulturou – vytvoří si indiánský oděv, roztančí se v rytmu indiánského tance, postaví totem, pochutnají si na štavnatém masíčku u ohně a budou se učit zákonům přírody.

Cena: 4 500 Kč*/týden

  

MINI PEVNOST BOYARD – JSEM ODVÁŽNÝ A PŘEKONÁVÁM NÁSTRAHY! (19.7. – 23.7.2021)

 

Máš v sobě kus odvahy a jen tak něčeho se nezalekneš? Pak vstup do tajuplné pevnosti Boyard, která skýtá mnoho nečekaných nástrah a výzev. Budeš plnit množství obtížných a dobrodružných úkolů. Tvým posláním bude nalezení všech klíčů, které ti pomohou dostat se k truhle s podkladem. Pokud to dokážeš, čeká na tebe zlatý poklad Pevnosti Boyard! Tak hurá navštívit pevnost Boyard v naší mateřské škole!

Cena: 4 350 Kč*/týden

 

NÁMOŘNÍCI PŘES PALUBU! (26.7. - 30.7.2021)

“Zvedněte kotvy, námořníci,
už přicházejí cestující.
Jsme všichni? Odjezd! Ještě ne!
Moře je hodně zvlněné!”

Uchopte kormidlo a vydejte se s námi na námořnickou plavbu! Malí námořníci se vydají na 5 denní plavbu, plnou dobrodružství, na kterou nikdy nezapomenou! Ztroskotání na tajuplném ostrově je jen začátek!

Cena: 4 350 Kč*/týden

 

REKORDYÁDA, ANEB KAŽDÝ JE V NĚČEM NEJLEPŠÍ  (2.8. – 6.8.2021)

 

Přijďte si k nám vyzkoušet svou zdatnost a šikovnost a vyhrát medaili! Čeká na Vás spousta zajímavých disciplín, kde můžete ukázat svou silnou stránku. Vždyť je venku krásně, tak neseďte přeci doma a přijďte si k nám hejbnout kostrou!

Cena: 4300 Kč*/týden

UMĚLECKÝM VYJADŘOVÁNÍM OTEVÍRÁME DĚTSKÉ OČI (9.8. - 13.8.2021)

 

Objevme v dětech jejich přirozenou tvořivost. Připravili jsme si pro vaše děti výtvarné a taneční techniky, díky nimž mohou ukázat své skutečné já a být sami sebou. Děti si tento týden při tvorbě vyzkouší různé materiály i postupy. Bude se malovat, vyrábět, skládat, lepit. Na závěr si uspořádáme parádní výstavu!

Cena: 4500 Kč*/týden

NENÍ KNÍŽKA, JAKO KNÍŽKA (16.8. – 20.8.2021)

Chcete zmoudřet? Můj ty světe - otevřete knížku – čtěte! Kladný vztah ke knize by měl být v dítěti pěstován i v dnešní době techniky. V tomto týdnu dáme dětem vědět, že kniha je něco nenahraditelného a nádherného a společně prozkoumáme celý svět. Naučíme se také základy čínského písma.

Cena: 4 200 Kč*/týden

NEKONEČNÝ VESMÍR (23.8. - 26.8.2021)

Není nic tajuplnějšího než Vesmír a vše co je s ním spojeno. Co se skrývá za mraky a ještě dál? Nechme děti probudit jejich představivost a zároveň poznat hvězdnou oblohu a přírodní zákony nejen při návštěvě planetária.

Cena: 4500 Kč*/týden