Letní program 2022

Naše školka je pro vás otevřená i přes léto!

Má vaše školka přes léto zavřeno? Chcete si naši školku přes léto vyzkoušet? Během letních prázdnin mohou naši školku navštěvovat i děti, které do školky normálně nechodí - jako příměstský tábor.

Celé léto nebo jen třeba na týden? U nás si můžete vybrat!

Nabízíme celodenní program (8:00 - 17:30) prakticky po celé prázdniny.

Program je koncipován pro děti od 4 do 7 let.

* cena zahrnuje celotýdenní program v bilingvním prostředí (v češtině i čínštině), celodenní stravu ve formě přesnídávka, oběd, svačina a celodenní pitný režim, materiály a vstupy.

Přidejte se k nám ještě dnes! Vyplňte přihlášku s poznámkou "letní program" a "vybraný termín".

 

Máte nějaké otázky? Neváhejte se na nás obrátit.

Program léto:

NEKONEČNÝ VESMÍR (11.7. - 15.7.2022)

Není nic tajuplnějšího než Vesmír a vše co je s ním spojeno. Co se skrývá za mraky a ještě dál? Nechme děti probudit jejich představivost a zároveň poznat hvězdnou oblohu a přírodní zákony nejen při návštěvě planetária.

Cena: 4 600 Kč*/týden

  

MINI PEVNOST BOYARD – JSEM ODVÁŽNÝ A PŘEKONÁVÁM NÁSTRAHY! (18.7. – 22.7.2022)

Máš v sobě kus odvahy a jen tak něčeho se nezalekneš? Pak vstup do tajuplné pevnosti Boyard, která skýtá mnoho nečekaných nástrah a výzev. Budeš plnit množství obtížných a dobrodružných úkolů. Tvým posláním bude nalezení všech klíčů, které ti pomohou dostat se k truhle s podkladem. Pokud to dokážeš, čeká na tebe zlatý poklad Pevnosti Boyard! Tak hurá navštívit pevnost Boyard v naší mateřské škole!

Cena: 4 500 Kč*/týden

 

REKORDYÁDA, ANEB KAŽDÝ JE V NĚČEM NEJLEPŠÍ  (25.7. – 29.7.2022)

 

Přijďte si k nám vyzkoušet svou zdatnost a šikovnost a vyhrát medaili! Čeká na Vás spousta zajímavých disciplín, kde můžete ukázat svou silnou stránku. Tak se přidej a předveď, co je v tobě! :)

Cena: 4 400 Kč*/týden

 

POHÁDKY  (1.8. – 5.8.2022)

 

Pohádky jsou neodmyslitelně spjaty s dětským světem. Děti je milují a jsou jakýmsi návodem pro děti, jak rozlišit dobro a zlo a jak si s nimi poradit. Zároveň rozvíjí jejich představivost a slovní zásobu. Je tedy třeba svět pohádek dětem zachovat. Každý den se děti seznámí s jinou pohádkou a pohádkovou postavou. Budeme malovat pohádkové postavy, vyrábět korunky pro princezny a meče pro prince a rytíře. Tento týden bude nejen s knížkami, ale i divadlem, kde zapojíme do děje i děti. Dále bude celý týden pro děti připraveno spousta her a soutěží, uskutečníme cestu pohádkovým lesem a rej pohádkových postav

Cena: 4 400 Kč*/týden

 

UMĚLECKÝM VYJADŘOVÁNÍM OTEVÍRÁME DĚTSKÉ OČI  (8.8. - 12.8.2022)

 

Přijďte se k nám umělecky vyjádřit a ukázat, jak vnímáte svět uměním. Připravili jsme si pro vaše děti výtvarné a taneční techniky, díky nimž mohou ukázat své skutečné já a být sami sebou. Děti si tento týden při tvorbě vyzkouší různé materiály i postupy. Bude se malovat, vyrábět, skládat, lepit. Na závěr si uspořádáme parádní výstavu!

Cena: 4 600 Kč*/týden

 

CESTA KOLEM SVĚTA  (15.8- 19.8.2022)

 

Cesta kolem světa za týden? U nás je to možné :) Vydáme se s dětmi pomyslným vlakem do všech koutů světa – na karneval, na safari, do džungle nebo třeba za medvědy. Dětem zábavnou formou představíme rozmanitost světa. „Vyrazíte s námi?“

Cena: 4 600 Kč*/týden

 

TAJUPLNÁ ČÍNA  (22.8- 26.8.2022)

 

Vydejte se s námi na cestu po velké Číně a objevme společně její kouzlo. Poznejme alespoň střípky této fascinující země s bohatou a dlouhou historií. Nebude chybět malba tuší, výroba draka ani tradiční tanec. Děti si budou moci vyzkoušet také čínská cvičení a bojová umění a ochutnat tradiční čínská jídla.

Cena: 4 600 Kč*/týden