AKTUALITY A NOVINKY strana 2/3

Co je u nás nového?

Stali jsme se partnery PGA

29.03.2017

Stali jsme se partnery PGA. Profesionální golfová asociace hráčů a učitelů golfu v České republice, z.s., je golfovou organizací sdružující hráče, kteří se účastní profesionálních golfových turnajů a nebo se na takovou činnost připravují. Dále sdružuje učitele golfu, kteří působí jako učitelé golfu v českých nebo zahraničních klubech a nebo se na takovou činnost připravují.

zobrazit

Nápady na tvoření s dětmi - jaro

23.03.2017

S dětmi vytváříme prakticky každý den něco nového. Na výsledky naší výtvarné práce se můžete podívat v naší fotogalerii zde. Nejsou to věci složité na výrobu, většinou jde spíše o nápad. Nechte se inspirovat pro vaše volné chvíle třeba o víkendu. Pokud by vás zajímal konkrétní postup, neváhejte nám napsat info@chincen.cz

zobrazit

Proč vybrat naši školku místo anglické?

20.03.2017

Občas se setkáváme s dotazy rodičů, kterým se u nás líbí, ale pořád si říkají, zda raději nezvolit anglickou školku místo naší. Vždyt anglicky bude muset umět každý. A my odpovídáme právě proto! S angličtinou se dnes počítá všude včetně dalších stupňů vzdělávání, proč tedy nedat dítěti určitou výhodu v podobě jazyka, ke kterému si angličtinu následně přidá?

zobrazit

Možnost docházky jen na některé dny

15.02.2017

Rádi byste děti do školky dávali jen na pár dní v týdnu? U nás to není problém. Děti k nám mohou chodit nejen celý týden a i vybrané dny, a to na celý den nebo pouze dopoledne či odpoledne. Prosím neváhejte nás kontaktovat pro ověření, že ve vámi vybraných dnech je místo volné.

zobrazit

Oslavy čínského nového roku

25.01.2017

Nový čínský rok bude ve znamení kohouta a začne už 28.1.2017. Celý týden s dětmi slavíme. Vyrobili jsme si velkého kohouta na ozdobu. Zdobíme školku, budeme vyrábět lampionu a společně si užijeme i pořádnou hostinu.

zobrazit