Kurzy pro děti 8-10 let (pokročilí)

Kurzy mandarínské čínštiny pro děti ve věku 8-10 let, kteří již mají s čínštinou zkušenosti a chtějí si své znalosti dále prohloubit. S výukou čínštiny u dětí máme bohaté zkušenosti, protože děti učíme čínsky již několik let v rámci naší bilingvní školy, a to s výbornými výsledky. Neváhejte proto dát šanci svému dítěti naučit se tento světový jazyk a zajistit mu tak konkurenční výhodu!

(FOR ENGLISH version click HERE)

Skupina : Kurz je určen pro skupinu 4-6 dětí

Úroveň: Mírně pokročilí

Rozsah výuky: 1 x týdně  - výuková hodina = 60 minut  - celkem za kurz 20 hodin

Termín konání kurzu: 

1. skupina (pokračující kurz - 2 volná místa k doplnění) - pondělí (17:00 - 18:00) - 31. 1. 2022 - 20. 6. 2022

2. skupina - středa (17:00 - 18:00) -  2. 2. 2022 - 15. 6. 2022

Možnost náhrady kurzu v jiném kurzu probíhajícím v daném týdnu, pokud se nebudete moci na svůj kurz výjimečně dostavit. Máte tak větší šanci, že nepřijdete o žádnou výukovou hodinu.

Obsah kurzu:

Cílem kurzu je především rozšířit dříve nabyté znalosti a zvýšit u těchto dětí jazykovou jistotu, tj. jistotu v komunikaci, poslechu i psaní. V rámci kurzu si děti osvojí další skupinu čínských znaků včetně související transkripce Pinyin. Zaměříme se také na komunikační dovednosti, a to přirozenou formou. U dětí rozvineme schopnosti čtení čínského textu jejich blízkým tématům a porozumění. Chceme, aby lekce děti hlavně bavily, a tak je připravujeme v interaktivní formě. Nebudou chybět ani promyšlené edukativní hry nebo exkurz do čínské kultury.

Cena: 5 000 Kč/ semestr (20 hodin)

Jak využít čas, když bude Vaše dítě na kurzu - Naše škola se nachází v blízkosti nákupních center (Kaufland, Lidl, Obi, lékárna Dr. Max., DM, Sofijské náměstí - do 5 minut jízdy autem, Novodvorská Plaza - do 10min autem, Arkády Pankrác - 15 min autem) nebo se můžete vydat na procházku do lesů, lesoparků, které jsou v docházkové vzdálenosti naší školy, nebo kousek popojet do Modřanské rokle - do 10 min autem.

Neváhejte své dítě přihlásit ještě dnes!
*registrační formulář je univerzální - do poznámky uvěďte vybraný kurz a den