Kurzy pro děti 4-7 let (mírně pokročilí)

Kurzy mandarínské čínštiny pro děti ve věku 4-7 let - 2022/2023.

S výukou čínštiny u dětí máme bohaté zkušenosti, protože děti učíme čínsky již několik let v rámci naší mateřské a jazykové školy, a to s výbornými výsledky. Neváhejte proto dát šanci svému dítěti naučit se tento světový jazyk dokud je to pro něj přirozené!

(FOR ENGLISH version click HERE)

Skupina : Kurz je určen pro skupinu 4-6 dětí

Úroveň: mírně pokročilí

Rozsah výuky: 1 x týdně  - výuková hodina = 60 minut  - celkem za kurz 18 hodin

Termín konání kurzu: 

úterky (15:30 - 16:30) - 20.9. 2022 - 24.1.2023

Možnost náhrady kurzu v jiné skupině pro začátečníky, pokud se nebudete moci na svůj kurz výjimečně dostavit. Máte tak větší šanci, že nepřijdete o žádnou výukovou hodinu.

Obsah kurzu: Děti se nejlépe učí formou hry, a tím se u nás řídíme! Lekce pro děti jsou tak plné promyšlených her, písniček, čtení, konverzace a poslechu, které jsou pro děti zábavné a zároveň se v rámci nich rozvíjejí 4 základní dovednosti, které jsou potřeba při výuce cizího jazyka - porozumění, čtení, mluvení i psaní. Cílem kurzu je především rozšířit dříve nabyté znalosti a zvýšit u těchto dětí jazykovou jistotu, tj. jistotu v komunikaci, poslechu i psaní. S dětmi zopakujeme základní čínské znaky a rozšíříme o další skupinu znaků, které budeme dále ve výuce využívat.  

Cena: 4 500 Kč/ semestr (18 hodin)

Jak využít čas, když bude Vaše dítě na kurzu - Naše školka se nachází v blízkosti nákupních center (Kaufland, Lidl, Obi, lékárna Dr. Max., DM, Sofijské náměstí - do 5 minut jízdy autem, Novodvorská Plaza - do 10min autem, Arkády Pankrác - 15 min autem) nebo se můžete vydat na procházku do lesů, lesoparků, které jsou v docházkové vzdálenosti naší školky, nebo kousek popojet do Modřanské rokle - do 10 min autem. Potřebujete si něco vyřídit a hodina vám na to nestačí? Za příplatek 130 Kč/hod můžete svoje děti nechat v našem zařízení, kde se o něj v rámci otevíracích hodin naší mateřské školy - do 17:30 postarají naše paní učitelky a lektorky.

Neváhejte své dítě přihlásit ještě dnes!
*registrační formulář je univerzální - do poznámky uvěďte vybraný kurz a den