Kurzy pro děti 4-7 let

Kurzy mandarínské čínštiny pro děti ve věku 4-7 let - 2022/2023.

S výukou čínštiny u dětí máme bohaté zkušenosti, protože děti učíme čínsky již několik let v rámci naší mateřské školy, a to s výbornými výsledky. Neváhejte proto dát šanci svému dítěti naučit se tento světový jazyk dokud je to pro něj přirozené!

(FOR ENGLISH version click HERE)

Skupina : Kurz je určen pro skupinu 4-6 dětí

Úroveň: Úplný nebo falešný začátečník

Rozsah výuky: 1 x týdně  - výuková hodina = 60 minut  - celkem za kurz 16 hodin

Termín konání kurzu: 

1. skupina - středa (15:45 - 16:45) - 5.10. 2022 - 25.1.2023

2. skupina - čtvrtek (15:15 - 16:15) - 29. 9. 2022 - 26. 1. 2023

Možnost náhrady kurzu v jiné skupině pro začátečníky, pokud se nebudete moci na svůj kurz výjimečně dostavit. Máte tak větší šanci, že nepřijdete o žádnou výukovou hodinu.

Obsah kurzu: Děti se nejlépe učí formou hry, a tím se u nás řídíme! Lekce pro děti jsou tak plné promyšlených her, písniček, čtení, konverzace a poslechu, které jsou pro děti zábavné a zároveň se v rámci nich rozvíjejí 4 základní dovednosti, které jsou potřeba při výuce cizího jazyka - porozumění, čtení, mluvení i psaní. Děti v rámci kurzu budou především získávat základní slovní zásobu (barvy, zvířata, dopravní prostředky, zdvořilostní fráze, rodinné příslušníky, povolání, o přírodě apod.), budou se učit gramatiku, reakce na základní situace (v obchodě, na nádraží, u doktora apod.). Představíme dětem i základní čínské znaky, které budeme dále ve výuce využívat.  

Cena: 3 840 Kč/ semestr (16 hodin)

Jak využít čas, když bude Vaše dítě na kurzu - Naše školka se nachází v blízkosti nákupních center (Kaufland, Lidl, Obi, lékárna Dr. Max., DM, Sofijské náměstí - do 5 minut jízdy autem, Novodvorská Plaza - do 10min autem, Arkády Pankrác - 15 min autem) nebo se můžete vydat na procházku do lesů, lesoparků, které jsou v docházkové vzdálenosti naší školky, nebo kousek popojet do Modřanské rokle - do 10 min autem. Potřebujete si něco vyřídit a hodina vám na to nestačí? Za příplatek 130 Kč/hod můžete svoje děti nechat v našem zařízení, kde se o něj v rámci otevíracích hodin naší mateřské školy - do 17:30 postarají naše paní učitelky a lektorky.

Neváhejte své dítě přihlásit ještě dnes!
*registrační formulář je univerzální - do poznámky uvěďte vybraný kurz a den