Program na léto 2018

Co je u nás nového?

18.07.2018

Naše školka je pro vás otevřená i přes léto.

Na období letních prázdnin jsme pro děti připravili spoustu zábavy především ve formě naučných výletů a sportovních aktivit. Každý týden je zaměřen na některé z témat dle našeho vzdělávacího programu (např. zvířata a květiny, povolání, sporty, vesmír apod.). V rámci letního programu si ale budeme ukazovat věci ještě více v praxi (např. návštěva modního návrháře, projížďka na koních, ukázka čínských bojových umění, sportovní soutěže, návštěva hvězdárny, prohlídka pražských památek apod.). Více informací ZDE.

Má vaše školka přes léto zavřeno? Během letních prázdnin mohou naši školku navštěvovat i děti, které do školky normálně nechodí.

Máte nějaké další otázky? Neváhejte se na nás obrátit.

»zpět do archivu novinek

O školce