Letní program je tu!

Co je u nás nového?

18.06.2019

Naše školka je pro vás otevřena i přes léto!
Hledáte pro své děti program na celé prázdniny nebo třeba jen na týden? U nás si můžete vybrat. Přes léto mohou naši školku navštěvovat i děti, které k nám normálně nechodí.

Na období letních prázdnin jsme pro děti připravili spoustu zábavy. S dětmi pomyslně procestujeme celý svět, podnikneme cestu do pravěku nebo do vesmíru, zahrajeme si na olympijské sportovce nebo piráty, ponoříme se do světa pohádek a fantazie a seznámíme děti se zákony jungle. Nebudou chybět ani výlety do přírody a za nevšedními zvířaty. Prostě léto plné nezpomenutelných zážitků a zábavy! A co víc, samozřejmě to vše v přirozeném bilingvním česko-čínském prostředí!
Prohlédněte si náš program zde.
Budeme se těšit třeba právě na vás!

»zpět do archivu novinek

O školce